A Gabonakutató Nopnprofit Kft. Területi Képviselői Állást Hírdet.

A Gabonakutató Nonprofit Kft., mely gabonafélék, ipari és alternatív növények fajtanemesítésével, kutatásával, valamint vetőmagtermesztéssel és feldolgozással, forgalmazással foglalkozik, hosszú távra keres gyakorlattal rendelkező, elkötelezett munkatársat az alábbi munkakörbe.

Feltölve: 2021. szeptember 29. 19:28

TERÜLETI KÉPVISELŐ

FELADATAI:

  • Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megyében képviseli a Gabonakutató Nonprofit Kft-t.
  • Kapcsolatot tart és épít a meglévő termelőkkel és viszonteladókkal.
  • Új ügyfeleket szerez.
  • Felkelti az igényt a Gabonakutató termékeinek megvásárlására.
  • Növeli a Gabonakutató piaci részarányát.
  • Szakmai bemutatókat, vevőtalálkozókat rendez, az eseményeken házigazdaként részt vesz.
  • Demo kísérleteket szervez, nyomon követi a növényállomány fejlődését a vegetációs időszakban. Az eredményeket, tapasztalatokat összegzi, feldolgozza.
  • Figyelemmel kíséri a vevői teljesítéseket, kintlévőségeket.
  • Kezeli a vásárlói reklamációkat.
  • Pontosan elvégzi az adminisztrációs feladatokat, kimutatásokat készít.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, CRM rendszer kezelése
  • Agrár input termékek, lehetőleg vetőmag értékesítésében szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés, jó üzletkötői véna, kiemelkedő kommunikációs készség

A KIVÁLASZTÁS SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Élő termelői kapcsolatrendszer
  • Nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes alapfizetés + teljesítmény arányos bónusz,
  • Próbaidő letelte után cafeteria
  • Gépjármű, laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megye

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2021.10.31.

A munkakör betölthetőségének időpontja: munkakör legkorábban a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor pályázati anyagát, valamint az adatainak általunk történő kezelését lehetővé tévő hozzájáruló nyilatkozatát (elérhető honlapunkon, az alábbi linken: https://www.gabonakutato.hu/uploads/editors/Allas/gk-allaspalyazat-adatkezelesi-nyilatkozat.pdf) az allas kukac gabonakutato pont hu e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben kérjük feltüntetni: „Területi képviselő Csongrád-Csanád és Bács-Kiskun megye”

A pályázat részeként az alábbiakat kérjük csatolni:

  • részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél a bruttó fizetési igény megjelölésével,
  • kitöltött adatvédelmi hozzájáruló nyilatkozat.

E-mail címe:

2021.10.17., vasárnap | Hedvig