A Huminisz Kutatásfejlesztő Kft. kereskedelmi és gazdaságfi ügyintéző kollégát keres.

Feltölve: 2017. október 19. 13:16

Képtalálat a következőre: „huminisz logó”

Álláslehetőség

Kereskedelmi és Gazdasági Ügyintéző

Feladatok:

  • Jelentések, prezentációk összeállítása

  • Táblázatok statisztikák,elemzések készítése

  • Bejövő és kimenő telefonhívások kezelése

  • Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése

  • Szervezési-, valamint irodai beszerzési feladatok ellátása

  • Kapcsolattartás a képviselőkkel és értékesítőkkel

Akit keresünk:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik (elsősorban agrár vagy közgazdasági, marketing/pénzügyi végzettség)

  • angol vagy német nyelvtudása szóban és írásban egyaránt előny

  • magas szintű kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik

  • tapasztalat prezentációk készítésében

  • magabiztosan használja az Excel és a többi MC Office alkalmazást

  • munkájában gyors, pontos, precíz, önálló és megbízható

  • jó stressztűrő képesség jellemzi

  • fejlett problémafeltáró és megoldó készséggel bír

Amit előnynek tartunk:

  • hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik

  • kimagasló konfliktuskezelő készség

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok

  • stabil tulajdonosi háttér

  • fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzokat az allas kukac huminisz pont hu e-mail címre várjuk.

E-mail címe:

2017.11.24., péntek | Emma