A Natur Agro Hungária Kft. értékesítési szaktanácsadó kollégákat keres.

A Natur Agro Hungária Kft, a magyar fenntartható mezőgazdasági inputanyag forgalmazás egyik meghatározó szereplője.

Feltölve: 2017. május 03. 11:52

Értékesítési szaktanácsadó

A Natur Agro Hungária Kft, a magyar fenntartható mezőgazdasági inputanyag forgalmazás egyik meghatározó szereplője, a Natur Micro, Natur Plasma és Natur Active termékek értékesítésére, piaci pozíciójának erősítése céljából szaktanácsadói hálózatába 1-1 fő munkatársat keres az alábbi megyékben:

    • Jász-Nagykun-Szolnok

    • Fejér

Feladatok:

  • a már meglévő partneri kör fenntartása

  • új partnerek akvizíciója

  • szaktanácsadás

  • rendezvényeken való megjelenés

  • kísérleti kontroll területek beállítása

  • állományszemlék szakszerű lebonyolítása

  • kapcsolattartás a mezőgazdasági inputforgalmazókkal és integrátorokkal

  • az értékesítési folyamatok koordinálása

Elvárások:

  • mezőgazdasági szakirányú végzettség

  • értékesítésben szerzett tapasztalat

  • nagy munkabírás

  • problémamegoldó képesség

  • kreativitás

  • vállalkozói szemléletmód

  • B kategóriás jogosítvány

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit ajánlunk:

  • komoly piaci sikereket elért technológia adott ügyfélkörben történő kizárólagos jogú képviselete

  • kiváló csapat és munkahelyi környezet

  • állandó tanulási és fejlődési lehetőség

  • teljesítményarányos jövedelem

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Fényképpel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: imreh.gergo@naturah.hu

E-mail címe:

2019.12.12., csütörtök | Gabriella