A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szakképzési referenst keres Pest megyegyei munkavégzéssel.

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) legfontosabb feladata a hazai agrár- és élelmiszerszektor hatékony képviselete, erősítése, valamint a magyar termékek versenyképességének javítása itthon, illetve a nemzetközi piacokon. Az NAK vezető szerepet tölt be a nemzeti agrár- és élelmiszer stratégia alakításában és megvalósításában, továbbá a kormányzat első számú szakmai tárgyalópartnereként széles körű igazgatási és szolgáltatási közfeladatokat lát el. A NAK tagjai versenyképességének növelését folyamatosan bővülő szolgáltatási kínálattal segíti.

Feltölve: 2017. október 12. 13:20

Képtalálat a következőre: „nak logó”

A NAK szolgáltatásai hatékony ellátása érdekében jelenleg: szakképzési referens munkakörbe keres kollégát Pest megyei munkavégzéssel.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
-a szakképzési törvény szerinti tanácsadói, ellenőrzési, adminisztratív teendők ellátása;
-a gyakorlati képző helyekkel való szoros együttműködés, nyilvántartásukkal kapcsolatos feladatok ellátása (határozat előkészítés, online rögzítés);
-tanulószerződések, együttműködési megállapodások nyilvántartása;
-mesterképzéssel és vizsgáztatással kapcsolatos operatív teendők ellátása;
-szakmai tanulmányi versenyek előkészítésében és szervezésében való részvétel;
-szakmai tájékoztatásadás a gazdálkodó szervezetek, szakképző intézmények, tanulók és szülők megkeresésére.

Elvárásaink:
-szakirányú felsőfokú végzettség;
-legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat;
-felhasználói szintű számítógépes ismeret;
-B kategóriás gépjármű vezetői engedély és gépkocsi;
-határozott, megbízható, terhelhető személyiség;
-pontosság, precizitás, határidők betartása.

Előnyként értékeljük:
-felsőfokú tanári végzettség.

Amit ajánlunk:
-versenyképes fizetés;
-béren kívüli juttatások;
-határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.

Jelentkezés feltétele: magyar nyelvű, fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.
A jelentkezéseket a következő e-mail címre várjuk:
karrier kukac nak pont hu
A pályázatok beérkezésének határideje: 2017. 11. 06.
A tárgyban tüntesd fel a pozíció megnevezését: „Szakképzési referens – Pest megye”.

E-mail címe:

2017.12.14., csütörtök | Szilárda