Alkatrész értékesítő, raktáros

A Kuhn Center Magyarország Kft. alkatrész értékesítő/raktáros munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feltölve: 2018. május 06. 20:21

Főbb feladatok, munkák:

  • vevőink kiszolgálása, alkatrészek és segédanyagok beazonosítása, partnereink támogatása a termékek kiválasztásában
  • megrendelések kezelése, árajánlatok készítése, számlák és készpénz kezelése
  • bejövő és kimenő szállítmányok kezelése, betárolása, csomagolása
  • együttműködés a cég egyéb részlegeivel (szerviz, értékesítés, stb.)
  • egyéb adminisztratív feladatok elvégzése

A álláshoz tartozó elvárások:

  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeret elengedhetetlen
  • minimum középfokú végzettség
  • alkatrészismeret (mezőgazdasági vagy járműipari)
  • jó kommunikációs készség
  • műszaki beállítottság
  • pontos-, precíz- és gyors munkavégzés
  • alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előny:

  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • angol nyelvtudás (műszaki leírások megértése)
  • felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • dinamikus csapat, jó munkakörülmények
  • 8 órás munkarend, szabad hétvége
  • megbecsülés
  • változatos munka, komoly szakmai feladatok ellátása
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Kecskemét

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Fényképes önéletrajzokat várunk info@kuhncenter.hu!

E-mail címe:

2018.11.13., kedd | Szilvia