Állatorvosi laboratóriumi orvosi műszerek beüzemelése, értékesítése

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársat keres állatorvosi laboratóriumi műszerek értékesítése, beüzemelése munkakörbe.

Feltölve: 2018. március 05. 20:05

Feladatok:

  • állatorvosi eszközök vevőkeresése, értékesítés,
  • állatorvosi eszközök marketingje,
  • szakmai rendezvényeken a vállalat képviselete (megjelenés, kiállítás, előadástartás, stb.) a felettese által meghatározott módon,
  • kapcsolattartás állatorvos partnerekkel, látogatások,
  • webes és írott katalógus elkészítése,
  • állatorvosi eszközökre beszállító keresés.

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség,
  • állatorvosi végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • műszaki ismeretekben való jártasság,
  • rugalmasság, önállóság,
  • angol levelezési és beszédkészség középfokon.

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás,
  • problémamegoldás,
  • együttműködés,
  • kezdeményezés,
  • kreativitás,
  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • füstmentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • folyamatos innováció.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

1.         Sportrendezvények

2.         Számos dolgozói kedvezmény biztosítása

3.         Dolgozói bankszámla vezetés

4.         Modern konyhák

5.         Modern irodák

6.         Munkatársaink véleménye fontos számunkra

7.         Dolgozói tájékoztatás

8.         Rendszeres csapatépítési lehetőségek

9.         Nyaralási lehetőség

10.       Egészségmegőrzés

11.       Alapítványi segítség

12.       Céges családi nap

Munkavégzés helye: országos, székesfehérvári irodai központtal

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével a hr kukac alpha-vet pont hu címre.

E-mail címe:

2018.06.18., hétfő | Arnold,Levente