Az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. állattartó telepi higiéniai termék értékesítő, szaktanácsadó munkatársakat keres

Feltölve: 2018. január 17. 16:07

Állattartó telepi higiéniai termék értékesítő, szaktanácsadó

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársakat keres piacbővítés céljából.

Feladatok:

  • állattartó telepi higiéniai termék értékesítése,
  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása,
  • termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás,
  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása,
  • piaci folyamatok követése.

Elvárások:

  • számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • stressz tűrő személyiség,
  • önállóság,
  • utazási hajlandóság,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett kereskedelmi tapasztalat,
  • értékesítői szemlélet,
  • állattartói telepek higiéniai termékkörének ismerete.

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás,
  • problémamegoldás,
  • együttműködés,
  • kezdeményezés,
  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüstmentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • céges autó használata.

 További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye:

  • Országos, Budapesti 14. kerületi központtal.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen: hr kukac alpha-vet pont hu

E-mail címe:

2018.05.23., szerda | Dezső