Az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új értékesítési vezetőt keres takarmány-kiegészítő termékek értékesítési szakterületére.

Feltölve: 2017. november 06. 19:05

Értékesítési vezetői állás: takarmányozási értékesítő, szaktanácsadó munkakörben

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új értékesítési vezetőt keres takarmány-kiegészítő termékek értékesítési szakterületére.

Főbb feladatok, munkák:

  • A cég termékeinek értékesítésében való aktív részvétel, értékesítői feladatok ellátása.
  • Kiemelt partnerekkel napi szintű kapcsolattartás, látogatások,
  • Bejövő rendelések feldolgozása, kiszállítások leszervezése, nyomon követése, beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Új partnerek felkutatása.
  • Szerződéskötés, kapcsolattartás a cég ügyfeleivel.
  • Az ügyfelek belső folyamataiból eredő igények folyamatos figyelése, a lehető legtöbb üzleti lehetőség feltárása.
  • Tárgyalások előkészítése, elemzések, értékelések készítése.
  • Tárgyalásokon való részvétel, tárgyalások, szerződéskötés lebonyolítása.
  • Értékesítési bemutatók, vásárok, vevői oktatások szervezése.
  • Cég képviselete szakmai kiállításokon.
  • Aktív piacfejlesztés.
  • Magas vevői elégedettség elérése.
  • Kapcsolattartás a cég operatív csapatával, vezetőjével, társosztályokkal való szoros együttműködés.
  • Beszámolók, jelentések, elemzések készítése.
  • Értékesítési képviselők munkájának koordinálása, segítése, támogatása.
  • Cégvezetőkkel egyeztetve az értékesítési stratégia meghatározása, értékesítési tervek kidolgozása és végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Takarmányok, takarmány-kiegészítők területen szerzett minimum 10 év szakmai tapasztalat,
  • Értékesítői tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség, kereskedelmi és/vagy agrár végzettség előny
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, talpraesettség, határozott fellépés, megbízhatóság, pontosság, csapatmunka, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség, gyors kapcsolatteremtési képesség
  • Üzleti gondolkodásmód, magabiztosság, jó megjelenés
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, versenyszellem, kezdeményezőkészség
  • Dinamikus, céltudatos személyiség
  • Jó problémamegoldó és önálló munkavégzés képességének megléte, kiváló szervező készség
  • Rendszeres utazási kedv főleg belföldön
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítési vezetői tapasztalat
  • Belföldi piac részletes ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafetéria, bónusz
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Céges gépkocsi
  • Korlátlan mobil telefon és mobil net használat
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Havi fix alapbér+ teljesítményfüggő jutalék
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Stabil vállalti háttér
  • Biztos, szakmai és anyagi háttér
  • Továbbképzések
  • Külföldre utazási lehetőség
  • Folyamatos innováció
  • Kezdés előtt szakmai tréning, szakmai felkészítés, teljes körű szakmai támogatás
  • Fiatal, nyitott, lelkes csapat
  • Kihívásokkal teli, változatos, pozíció.

További juttatások az Alpha-Vet Kft-nél:

  1. Sportrendezvények
  2. Számos dolgozói kedvezmény biztosítása
  3. Dolgozói bankszámla vezetés
  4. Modern konyhák
  5. Modern irodák
  6. Munkatársaink véleménye fontos számunkra
  7. Dolgozói tájékoztatás
  8. Rendszeres csapatépítési lehetőségek
  9. Nyaralási lehetőség
  10. Egészségmegőrzés
  11. Alapítványi segítség
  12. Céges családi nap

Munkavégzés helye: Országos

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör és munkavégzési hely megjelölésével az alábbi elérhetőségen: hr kukac alpha-vet pont hu

E-mail címe:

2017.11.24., péntek | Emma