Az Alpha-Vet Kft. Állatgyógyszer és állattenyésztési eszköz értékesítő kollégákat keres Budapest, Somogy, Bács-Kiskun, vagy Békés megye területekre

Feltölve: 2017. február 14. 14:42

Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha-Vet Állatgyógyászati Kft. új munkatársakat keres piacbővítés céljából.

 Állatgyógyszer és állattenyésztési eszköz értékesítő állások: Budapest, Somogy, Bács-Kiskun, vagy Békés megye területekre

Feladatok:

  • állatgyógyszer, állattenyésztési és állatorvosi eszközök értékesítése,

  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása,

  • meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás és új üzletfelek felkutatása,

  • piaci folyamatok követése.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (főként állategészségügy területén, állatorvos végzettség előny),

  • számítógépes ismeretek: Word, Excel, PowerPoint, Internet felhasználói szintű ismerete, alkalmazása,

  • kiváló kommunikációs képesség,

  • stressz tűrő személyiség,

  • önállóság,

  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,

  • állatorvos végzettség,

  • legalább 5 éves kereskedelmi gyakorlat,

  • kommunikációs angol nyelvismeret.

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás,

  • problémamegoldás,

  • együttműködés,

  • kezdeményezés,

  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,

  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,

  • dohányfüstmentes munkahely,

  • fiatalos, lendületes csapat,

  • céges autó használata.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

  • Somogy megye, Kaposvár és környéke

  • Békés megye

  • Bács-Kiskun megye területekre

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk bruttó fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör és a munkavégzési terület megnevezésével az alábbi elérhetőségen: hr kukac alpha-vet pont hu

E-mail címe:

2017.05.27., szombat | Hella