Az Alpha-Vet Kft. területi képviselő kollégát keres

Az Alpha Holding Magyarország piacvezető állatgyógyszer- és állateledel gyártó, valamint takarmánykiegészítő és növényi tápanyag-kiegészítő gyártó és forgalmazó cégcsoportja. 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Piaci pozíciónk folyamatos erősítéséhez kollégákat keresünk a következő pozícióba:

Feltölve: 2017. február 14. 14:36

Területi értékesítő – takarmánykiegészítő területre

Főbb feladatok:

  • Új üzleti kapcsolatok kiépítése, üzletfejlesztési tevékenység.

  • A meglévő partnerekkel (állattartó telepek, állatorvosok, egyéni gazdálkodók) történő kapcsolattartás

  • Partnerek szisztematikus látogatása, takarmánykiegészítők értékesítése, igényfelmérés

  • Új értékesítési lehetőségek figyelése, ezekről a vezetők folyamatos tájékoztatása

  • Nyilvántartások, jelentések készítése, kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárásaink:

  • Agrármérnök/állattenyésztő mérnök végzettség vagy egyéb szakirányú középfokú végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat

  • Kereskedelmi attitűd

  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban

  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Jó szervezőkészség,

  • Jogosítvány (B kategória), aktív vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Agrármérnök, biológus végzettség

  • Terület és partnerismeret

  • Értékesítés terén szerzett tapasztalat minimum 2 év

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet

  • Sikeres csapatban való munka

  • Vállalati gépkocsi

  • Folyamatos szakmai- és személyes fejlődési lehetőség

  • Alapbér + teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem

  • Cafetéria

Munkavégzés helye:

Dunántúl terület.

Jelentkezés: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk fizetési igényével és referenciák megjelölésével ellátott, fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen: hr kukac alpha-vet pont hu

E-mail címe:

2017.11.24., péntek | Emma