Az ÖMKi marketing és kommunikációs munkatársat keres.

Az ÖMKi a nemzetközileg elismert svájci ökológiai mezőgazdasági kutatóintézet, a FiBL hazai partnerintézménye. Célja, hogy előmozdítsa az ökológiai gazdálkodás magyarországi tudományos kutatását és fejlesztését.Az ÖMKi alapelvei a hitelesség, a termelőkkel és a feldolgozókkal szoros együttműködésben végzett innováció, a gyakorlat-orientált kutatás, és a hatékony ismeretátadás.

Feltölve: 2017. április 19. 14:57

Marketing és kommunikációs munkatárs

    Feladatok:

    • A kutatóintézet marketing stratégiájának, marketing tervének megvalósítása, fejlesztése

    • Weboldalunk grafikai megjelenésének és tartalmának fejlesztése, folyamatos frissítése (technikai segítség a kivitelezéshez adott)

    • Közösségi média megjelenések koordinálása

    • Hírlevelek szerkesztése magyar és angol nyelven

    • Szakmai bemutatkozó anyagok szerkesztése magyar és angol nyelven

    • Rendezvények, kiállítások szervezésében, megvalósításában való irányítói részvétel

    • Kutatási és ismeretterjesztési szolgáltatások értékesítési feladatainak ellátása

    • Horizont 2020 Európai Uniós pályázatok disszeminációs feladataiban való közreműködés

    Elvárás:

    • A fenntartható mezőgazdaság iránti fogékonyság és tenni akarás

    • Marketing területen szerzett tapasztalat, online marketinges ismeretek

    • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

    • Kiemelkedő írásbeli és szóbeli kommunikációs készségek

    • Pro-aktivitás

    • Jó problémamegoldó képesség

    • Határozott fellépés, önállóság

    • Jó együttműködési és kapcsolatteremtő képesség

    • Pontosság, alaposság

    Előny:

    • Német nyelvtudás

    • Felsőfokú marketing vagy kommunikáció területen szerzett végzettség

    • Tapasztalat az agrárium és az ökológiai mezőgazdaság területén

    Amit kínálunk:

    • Fontos pozíció tízfős csapatunkban

    • Jó hangulatú, változatos munka, mellyel hozzájárulhatsz, hogy a világ kicsit jobb legyen

    • Teljes munkaidős állás, megállapodás szerinti juttatásokkal

    • Széles körű nemzetközi és hazai kapcsolatok, fejlődési lehetőség

    • Kibontakozás, önálló ötletmegvalósítás

    További információ intézetünkről:www.biokutatas.hu

    Kérdések az álláshirdetéssel kapcsolatban: info kukac biokutatas pont hu

    Az álláspályázatokat (önéletrajzzal és motivációs levéllel) a dora pont drexler kukac biokutatas pont hu email címre várjuk.

    E-mail címe:

    2019.12.12., csütörtök | Gabriella