Claessens-group Fiaztató- és utónevelő vezetőt keres

Feltölve: 2017. május 24. 13:47

A Claessens Group Somogy megye egyik legnagyobb és leginnovatívabb állattartó telepe, amelynek központja Somogyszob Nagybaráti-pusztán található. A cégcsoport fő profilja a sertés- és tejelőszarvasmarha-tenyésztés, míg a növénytermesztés kizárólag a saját állatállomány ellátását szolgálja. A kb. 200 főt foglalkoztató vállalat mára Nagyatád és környéke egyik legjelentősebb munkaadójának számít.

A dinamikusan fejlődő vállalatcsoport folyamatosan bővülő feladatainak ellátására, az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Fiaztató- és utónevelő vezető

FELADATOK:

  • A munkafolyamatok folyamatos monitorozása, vezetők felé javaslatok megfogalmazása a hatékonyság javítására (állategészségügyi, takarmányozási, technológiai kérdésekben)
  • Takarmányozási és tenyésztési részleggel való folyamatos csapatmunka
  • Törekvés az elvárt termelési mutatók maximális teljesítésére
  • Fizikai munkatársak napi munkájának koordinálása, telepi protokoll betartásának felügyelete
  • A fiaztató- és utónevelő adminisztrációs feladatainak elvégzése (információgyűjtés és adatok elemzése)
  • Felügyelni az egyszerre telepítés és ürítés elvének maradéktalan betartását: istállótakarítás, fertőtlenítésre vonatkozó feladatok
  • Kiemelt figyelmet fordítani és betartatni az állategészségügyre, prevencióra, higiéniára vonatkozó előírásokat.
  • Felügyelni a tartási-, takarmányozási- protokollok, munkavédelmi szabályok, valamint hígtrágyakezelés technológiájának betartását.

AMIT SZERETNÉNK KÉRNI:

  • Szakirányú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Állattenyésztési/Mezőgazdasági ismeretek
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Állattartásban szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalatok
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló, precíz munkavégzés

AMIT VÁLLALATUNK NYÚJT:

  • Fiatal csapat
  • Stabil cég, hosszú távú megbízható munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos képzések

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Somogyszob, Kisbaráti puszta

  •  A munkára jelentkezni email-ben küldött részletes, fényképes önéletrajzzal, vagy személyesen Somogyszob Nagybaráti-pusztán lévő irodánkban lehet.
  •  Email-es jelentkezés esetén a levél tárgyában a " Fiaztató- és utónevelő vezető " munkakör elnevezést kérjük feltüntetni.

Jelentkezési határidő: 2017. május 31.

Email: karrier@claessens-group.eu

E-mail címe:

2022.01.16., vasárnap | Antal,Antónia