Élelmiszermérnök állás

Élelmiszer-ipari partnercégünk részére keresünk munkatársat Élelmiszermérnök pozícióba.

Feltölve: 2011. november 07. 13:59

Feladatok:

  • Javaslattétel új technológiák, megoldások bevezetésére a teljesítmények fokozására
  • Technológiai változtatások felügyelete, folyamatok kialakítása, újraszervezése
  • Kapcsolattartás közvetlen felettesekkel
  • Próbagyártások koordinálása
  • Bejövő- és kimenő áruk minősítése

Az állás betöltéséhez szükséges ismeretek, készségek:

  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készség
  • Rendszerszemlélet
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dunántúl

Jelentkezés módja: Az önéletrajzokat a hr kukac agrarallasok pont hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

E-mail címe:

2014.07.24., csütörtök | Kinga,Kincső