A munkakör leírása, célja:

A vállalkozás szakmai és tudományos hitelességének növelése. Külső és belső ügyfeleinek szakmai támogatása, valamint a vállalkozás irányelveinek, szerepvállalásának és arculatának megfelelő megjelenésének támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár,- bio,- vagy mezőgazdasági mérnök végzettség,
  • Minimum 2-3 év szakmai tapasztalat,
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
  • "B" kategóriás jogosítvány,

Kiemelt előnyként értékeljük:

  • Mezőgazdasági, élelmiszeripari, - biotechnológiai,- vagy agrárértékesítési területen, szerzett tapasztalat,
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Fermentálási technológiai folyamat-ismeret,
  • Szakmai publikációk bármely releváns folyóiratban, webes újságban,
    (biotechnológia, mezőgazdaság, agráripar),
  • Angol nyelvtudás,

Főbb feladatok:

  • A vállalkozás engedélyezési, szakmai, oktatási és kutatás-fejlesztési és anyagainak folyamatosan strukturált rendszerezése, (elektronikus és nyomtatott),
  • Közreműködés a termék engedélyezésben, a szükséges módosítások kezdeményezése, kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • A vállalkozás szakmai anyagainak, prezentációinak, oktatási anyagainak elkészítése, kollégák és partnerek szakmai támogatása, szakmai előadások, megírása és megtartása,
  • A vállalkozás külső megjelenéséhez használt anyagok, szakmai cikkek publikálása, prezentációk, posztok, hírlevelek, blogok szakmai tartalmának összeállítása, ellenőrzése,
  • Közreműködik a vállalkozás tevékenységéhez kapcsolódó tudományos kísérletek dokumentálásának megszervezésében,
  • A vállalkozás termékeiről ügyfél referencia gyűjtés és dokumentálásának megszervezése,
  • Az ügyfelek, gazdák szakmai kérdésekben történő támogatása, telefonon, írásban, személyes látogatások során egyaránt,

Amit mi biztosítunk:

  • Kellemes, zöldövezeti, jó levegőjű munkakörnyezet, barátságos irodában,
  • Kis létszámú magyar tulajdonú vállalkozás,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Megegyezés szerinti havi fizetés,
  • Erős szakmai fejlődés egy emberközpontú és támogató környezetben,
  • Komoly szakmai, értékteremtő feladatok és kihívások, tanulási lehetőség,
  • Stabilitás, biztonság és megbecsülés,
  • Piacképes juttatás (céges laptop és mobiltelefon és megbízható háttér,
  • Innovatív cégkultúra,

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, H-P napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület és országosan a partnereknél

Érdeklődés esetén a fényképes önéletrajzot kérjük, hogy az allas kukac emtech pont hu email címre küldeni szíveskedjen.
Az email tárgy mezőben kérjük feltüntetni a munkakör megjelölését (pl.: Önéletrajz - Agrármérnök szaktanácsadó).