Granit Parts Bt. ügyfélkapcsolati munkatársat keres.

A GRANIT PARTS német nagykereskedelmi cég vezető szerepet tölt be az európai mezőgazdasági alkatrészek piacán. Kínálatunkban minőségi alkatrészek szerepelnek a mezőgazdaság, a kertészeti technológia, az építőipari gépek és a haszonjárművek szakkereskedői részére.

Feltölve: 2016. november 10. 11:52

A mintegy 1800 főt foglalkoztató cégcsoportba munkavállalót keresünk a következő pozícióra kecskeméti munkavégzéssel:

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Feladatok:

  • területi értékesítők és vevők adminisztratív támogatása;

  • kapcsolat a vevők és a német anyacég között;

  • alkalmi marketing akciók szervezése és lebonyolítása;

  • árpolitika kidolgozása, árakciók lebonyolítása;

  • konkurencia figyelése;

  • vevői reklamációk kezelése.

Elvárásaink:

  • használható német nyelvtudás;

  • jártasság/végzettség/szakmai tapasztalat a mezőgazdasági gépek üzemeltetése/szervize területén;

  • MS Office (különösen Outlook és Excel) magas szintű ismerete;

  • előny a gépalkatrészek, különösen a mezőgazdasági gépalkatrészek ismerete;

  • előny a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;

  • előny az angol nyelv használható szintű ismerete;

  • előny az IBS – ASW CRM rendszer, az SAP, vagy más CRM rendszer ismerete;

  • előny a felsőfokú végzettség.

Az ideális jelölt:

  • agrár- vagy gépész- vagy agrár-gépész végzettséggel rendelkezik;

  • jártas a mezőgazdasági gépek műszaki üzemeltetésében;

  • jártas a mezőgazdasági gépek műszaki felépítésében;

  • elfogadhatóan beszél német nyelven;

  • kecskeméti vagy Kecskemét környéki lakhellyel rendelkezik.

Amit kínálunk: közel 1800 munkavállalót foglalkoztató nemzetközi cég tapasztalata a háttérben, szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi munkakörnyezet, teljes munkaidős alkalmazotti státusz, biztos megélhetést nyújtó jövedelem.

Magyar és német nyelvű fényképes pályázatát a fizetési igény és a betölteni kívánt állás megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: irodanyitas pont kecskemet kukac gmail pont com

E-mail címe:

2017.10.21., szombat | Orsolya