Groupama Biztosító Zrt. - Mezőgazdasági kárszakmai referenst keres!

Feltölve: 2018. február 01. 10:29

Mezőgazdasági kárszakmai referens

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz a mezőgazdasági károk rendezésének felülvizsgálatában és szervezésében,
  • szakmai folyamatok kialakításában valamint
  • a kárrendezésben használt rendszerek fejlesztésében, új kárrendezési struktúra kialakításában.
  • Ezenkívül munkaköröd adminisztratív feladatai közét tartozna a kárstatisztikai feladatok ellátása is.

  • agrármérnöki vagy kertészmérnöki szakirányon végzett főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel,
  • a precíz, pontos munkavégzés és a gyors tanulási képesség fő erősségeid,
  • van mezőgazdasági termelési vagy biztosítási tapasztalatod,
  • nem ijedsz meg, ha egy meetingen angolul kell megszólalnod.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • jól ismered a magyarországi mezőgazdasági kárrendezési szakmát,
  • hasonló területen szereztél korábban tapasztalatot.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi hosszútávon számítunk Rád,
  • versenyképes jövedelem és kiemelkedő béren kívüli juttatások várnak,
  • családias, jókedvű csapatban töltheted mindennapjaid,
  • nálunk hasznos és megbecsült munkát végezhetsz,
  • lehetőséget biztosítunk új ismeretek megszerzésére is.

A jelentkezéseket karrier oldalunkon keresztül, az alábbi linken várjuk: https://groupama.karrierportal.hu/allas/mezogazdasagi-karszakmai-referens-1114

E-mail címe:

2018.11.13., kedd | Szilvia