Groupama Biztosító Zrt. Mezőgazdasági kárszakértőt keres (Országos)!

Feltölve: 2018. április 04. 16:23

Mezőgazdasági kárszakértő (Országos)

Már 30 éve a biztosítási szféra egyik meghatározó szereplője vagyunk és törekszünk arra, hogy a közel 2000 munkavállalónk a lehető legjobban érezze magát nálunk. Elérhetőek vagyunk online és offline, versenyképes termékeink és több, mint 130 ügyfélszolgálatunk van. Ugyanakkor a multinacionális környezet ellenére is megőrizzük a családias hangulatot. Nálunk előfordul, hogy a CEO-val főzöd a vacsorád, megtapsolnak a Vígszínház színpadán és az is, hogy autót vezetsz a Hungaroringen található Groupama Tanpályán.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Kulcsszereped lesz a mezőgazdasági növény – állatkárok és vagyonkárok rendezésében,
  • a kárrendezési iratok hatályos szabályok szerinti kezelésében valamint
  • az alkuszokkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartásban is.
  • A kárrendezésben használt rendszerek pontos és szakmai alkalmazása,
  • a saját szakterületét érintő értekezleteken, továbbképzéseken való részvétel is munkaköröd színesítenék.
  • Ezenkívül számítunk Rád a kárstatisztikai feladatok ellátásában is.

  • agrármérnöki szakon szerzett főiskolai/egyetemi végzettség rendelkezel,
  • mezőgazdaságban, termelésben szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat van a hátad mögött,
  • van saját autód és szeretsz vezetni,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség valamint ügyfélközpontúság jellemez,
  • gyorsan tanulsz,
  • munkádat precízen és pontosan végzed,
  • felhasználó szintű IT tudással rendelkezel.

Ezen felül előnyt jelenthet, ha...

  • szereztél már kárszakértőként és/vagy mezőgazdasági kárszakértőként tapasztalatot.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, szakmai fejlődési lehetőségre,
  • mi hosszútávon tervezünk veled,
  • versenyképes juttatási csomag vár Rád,
  • egy stabil, nemzetközileg elismert cég biztonságot nyújt.

A jelentkezéseket karrier oldalunkon keresztül, az alábbi linken várjuk: https://groupama.karrierportal.hu/allas/mezogazdasagi-karszakerto-1161

E-mail címe:

2018.04.25., szerda | Márk