HUNLAND cégcsoport Csülökápoló/körmöző szakember és segéd pozícióba keres munkatársat

Feltölve: 2017. július 20. 14:49

A 25 éves holland tulajdonú, élőállat kereskedelemben piacvezető, HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Csülökápoló/körmöző szakember, és segéd

Főbb feladatok:

  • SZAKEMBERKÉNT a Hunland cégcsoporthoz és partnereihez tartozó szarvasmarha állományok lábvég ápolása, lábvég állapotok ellenőrzése, nyomon követése, betegségek regisztrálása és kezelése, jelentések készítése. Lábfürösztési programok készítése, elvégzése, állományszintű gyógykezelési tervek végrehajtása.
  • SEGÉDKÉNT a csülökápoló szakember munkájának segítése, keze alá dolgozás, lábak felvétele, munkaterület takarítása, állatok behajtása…stb.
  • Segédként lehetőség van a szakma elsajátítására, idővel önálló munkavégzésre, ezáltal egy mesterség és lényegesen magasabb jövedelem megszerzésére!

Elvárások:

  • Érdeklődés az állatok és a szakma, a lábvégápolás iránt
  • Elhivatottság, tanulni, fejlődni akarás
  • Rugalmasság, lojalitás, terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Mezőgazdasági végzettség
  • Állattartásban szerzett gyakorlat
  • Csülökápolásban szerzett gyakorlat
  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • Bugyi, Ráda puszta (központ)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas kukac hunland pont hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.

E-mail címe:

2017.10.21., szombat | Orsolya