HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába Felcser pozícióba keres munkatársat

Feltölve: 2017. július 20. 14:57

A 25 éves holland tulajdonú, élőállat kereskedelemben piacvezető, HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Felcser

Főbb feladatok:

  • A rábízott állatok takarmányozása, állatjólléti és -higiéniai feladatok ellátása, az állatok viselkedésének, egészségi állapotának, életjelenségeinek figyelemmel kísérése, napi és időszakos ellenőrzések
  • Állatok szűrő- és diagnosztikai vizsgálata során az állatok azonosítása, rögzítése
  • Egyszerűbb betegségek kezelése, az állatok előkészítése a vizsgálatra vagy kezelésre, segédkezés a sebészeti beavatkozásoknál
  • A kezeléseket, műtéteket követően előírt kezelések elvégzése, a gyógyszerek beadása
  • Számítógépes adatnyilvántartás készítése, adminisztráció

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Állattartásban (szarvasmarha gyógyításban) szerzett gyakorlat , állatok szeretete
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek
  • Rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, kiváló problémamegoldó készség
  • Nyitott, proaktív, gyakorlatias személyiség, stressztűrő képesség
  • „B” kategóriás jogosítvány, gk megközelíthető munkahely

Előny:

  • ERP Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munka

Munkavégzés helye:

Bugyi, Ráda puszta (központ), telephelyek közötti munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas kukac hunland pont hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.

E-mail címe:

2017.12.14., csütörtök | Szilárda