HUNLAND TRADE Kft. mezőgazdasági gépész/gépjavító munkatársat keres

Feltölve: 2017. június 06. 11:29

A 25 éves holland tulajdonú, élőállat kereskedelemben piacvezető, HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

MEZŐGAZDASÁGI GÉPÉSZ/GÉPJAVÍTÓ

Feladatok:

  • A mezőgazdasági erő-és munkagépek üzembe helyezése, karbantartása, javítása, dokumentáció kezelése
  • A megadott utasítások alapján munkát végez, betartva a munkavégzéshez szükséges előírásokat

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú vagy OKJ-s végzettség
  • Felelősségteljes, önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Elkötelezettség, magas fokú terhelhetőség, motiváció, megbízhatóság, problémamegoldás
  • „B” kategórás jogosítvány

Előny:

  • Mezőgazdasági gépek vezetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Szántóföldi munkában szerzett jártasság
  • Aranykalászos gazda

Amit kínálunk:

  • Modern, korszerű, igényesen karbantartott géppark
  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség,

Munkavégzés helye:

  • A cégcsoport saját és bérelt telephelyei (Bugyi, Ürbői út)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas kukac hunland pont hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.

E-mail címe:

2017.12.14., csütörtök | Szilárda