HUNLAND TRADE Kft. agrármérnök-termelési koordinátort keres

Feltölve: 2017. június 06. 10:49

A 25 éves holland tulajdonú, élőállat kereskedelemben piacvezető, HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Agrármérnök-termelési koordinátor

Főbb feladatok:

  • Termelési adatok feldolgozása
  • Készletek nyomon követése: beszerzés, értékesítések ellenőrzése, készlet karbantartása
  • Egyéb termeléshez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Periodikus, ad- hoc riportok készítése

Elvárások:

  • Közgazdasági/pénzügyi/agrármérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű MS-Office ismeret, naprakész aktív Excel tudás
  • Strukturált gondolkodásmód, problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Termelő (agrár) cégnél szerezett tapasztalat (szakmai gyakorlat)
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • 2347 Bugyi, Ráda puszta  0103/2 hrsz. (központ)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas kukac hunland pont hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.

E-mail címe:

2019.12.12., csütörtök | Gabriella