HUNLAND TRADE Kft. állatgondozó munkatársat keres

Feltölve: 2017. június 06. 10:54

A 25 éves holland tulajdonú, élőállat kereskedelemben piacvezető, HUNLAND cégcsoport folyamatosan fejlődő csapatába az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

ÁLLATGONDOZÓ

Feladatok:

  • Az állatok jóltartása, gondozása, takarmányozása, terelése
  • Az állatok megfigyelése, egészségi állapotuk ellenőrzése, az állatorvos munkájának a segítése
  • Az állattartó helyek és azok környezetének tisztán, rendben tartása
  • A műszaki létesítmények, szellőzés, hőmérséklet, világítás ellenőrzése, hibák jelentése

Elvárások:

  • Agrár, mezőgazdasági, állattenyésztés területén szerzett tapasztalat, érdeklődés, elkötelezettség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Elkötelezettség, magas fokú terhelhetőség, megbízhatóság, problémamegoldás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Középfokú mezőgazdasági végzettség
  • Gépkezelői jogosítvány, gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépkezelői ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, utazási költségtérítés, egyéb juttatások
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség, egy dinamikusan növekvő multinacionális cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias, vidám légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye:

  • Bugyi, Kiskunlacháza, Felsővány, Tompa, Somogytúr, Nagyalásony

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét bérigénye és a pozíció megjelölésével küldje el az allas kukac hunland pont hu email címre.

Pályázata beküldésével automatikusan hozzájárul fényképes önéletrajzának és személyes adatainak kezeléséhez a Hunland cégcsoport szervezeti egységein belül.

E-mail címe:

2019.08.19., hétfő | Huba