Kereskedelmi és Gazdasági Asszisztens

HUMINISZ Kft.Munkatársat keresünk Kereskedelmi és Gazdasági Asszisztens pozícióba.

Feltölve: 2020. december 24. 07:49

Főbb feladatok, munkák:

  • Jelentések, prezentációk összeállítása
  • Táblázatok statisztikák, elemzések készítése
  • Bejövő és kimenő telefonhívások kezelése
  • Iktatással kapcsolatos adminisztráció, levelek kezelése
  • Szervezési-, valamint irodai beszerzési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a képviselőkkel és az értékesítőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik (Elsősorban agrár vagy közgazdasági, marketing/pénzügyi végzettség)
  • angol vagy német nyelvtudása szóban és írásban egyaránt előny
  • magas szintű kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • tapasztalat prezentációk készítésében
  • magabiztosan használja az Excel és a többi MS Office alkalmazást
  • munkájában gyors, pontos, precíz, önálló és megbízható
  • jó stressztűrő képesség jellemzi
  • fejlett problémafeltáró és megoldó készséggel bír

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • kimagasló konfliktuskezelő készség

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

8315 Gyenesdiás

Fényképes önéletrajzokat 2021.01.04-ig várjuk az allas kukac huminisz pont hu email címre.

E-mail címe:

2021.05.11., kedd | Ármin,Pálma