Kiszálló Mezőgazdasági Szerviz Technikus

Feltölve: 2021. május 27. 07:53

A Navik Alfa Kft. kiszálló mezőgazdasági szerviz technikusi állást hirdet.

30 éves múlttal és tapasztalattal rendelkező ,Budapesti telephelyünk bővülésével, neves gyártók építőipari gépeinek, szerelékeinek szervizeléséhez agilis, proaktív, tanulni akaró, önmagára és munkájára is igényes kollégát keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:

  • olasz ültetvénygépek (traktorok, kiegészítők) szervizelése, javítása
  • a szerviz munkafolyamatainak, az eszközök hibafeltárási folyamatainak megismerése, elsajátítása
  • belföldi és nemzetközi oktatásokon, képzéseken való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kapcsolódó szakmai végzettség
  • készség és hajlandóság a tanulásra, ismeretek bővítésére
  • jó feladatmegoldó képesség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált ,felelősségteljes, pontos, igényes, körültekintő munkavégzés
  • B. kategóriás jogosítvány, utazási készség ( nem feltétel )
  • jó kommunikációs készség - önálló precíz munkavégzés, kitartó hozzààllàs

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • építőipari gépek, járművek, mezőgazdasági gép-, ipari gépek-illetve berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • gép kezelő jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan, folyamatosan fejlődő, speciális ágazat tagja lehetsz.
  • Változatos, nem monoton, kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos hosszú betanulási folyamat (1-2 év)
  • Folyamatos tanulási lehetőség, lépcsőzetes fejlődés
  • Versenyképes szakmai jövedelem!
  • Próbaidő lejáratát követően: céges telefon, céges munkaruha, cafeteria
    kiváló minőségű szerszámokkal, jól felszerelt, zárt műhelyben, időnként szabadban történő munkavégzés
  • Alapvető ismeretek stabil elsajátítását követően az alapjövedelmen felüli premizált rendszerhez történő csatlakozás, valamint előre lépési lehetőség: kiszálló szerviz technikusként, ami szerviz autóval jár
  • Céges nyaraló-apartmanok használata Balatonlellén
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Soroksári út 150.

www.navikalfa.hu/karrier küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

E-mail címe:

2021.09.20., hétfő | Friderika