Kuhn Center Magyarország Kft. szerviz technikus munkatársakat keres

Feltölve: 2017. november 21. 21:57

Kuhn Center Magyarország Kft. szerviz technikus munkatársat keres

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

Mezőgazdasági gépek garanciális szervizelése, karbantartása, szoftveres beüzemelés.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú mezőgazdasági gépszerelő, autószerelői végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word. Excel)
  • jó kommunikációs készség (ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz)
  • műszaki beállítottság, önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízható, pontos
  • B kategóriás jogosítvány, belföldi utazás vállalása
  • utazási hajlandóság

ELŐNY:

  • mezőgazdasági területen szerzett szerviz tapasztalat
  • angol nyelvtudás (műszaki leírások megértése)
  • jármű elektronikai területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai képzés
  • megbecsülés
  • változatos, komoly szakmai feladatok, speciális feladatok ellátása
  • stabil munkáltatói háttér, jó munkakörülmények
  • versenyképes jövedelem

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr-Moson-Sopron megye - Komárom-Esztergom megye - Veszprém megye - Fejér megye:

ELÉRHETŐSÉG:

info kukac kuhncenter pont hu

+36-76/500-460

E-mail címe:

2017.12.14., csütörtök | Szilárda