MEZŐGAZDASÁGI TECHNIKUS

Feltölve: 2022. október 17. 10:19

A Gabonakutató Nonprofit Kft., mely gabonafélék, ipari és alternatív növények fajtanemesítésével, kutatásával; valamint vetőmagtermesztéssel és feldolgozással, forgalmazással foglalkozik, hosszú távra keres gyakorlattal rendelkező, elkötelezett munkatársat az alábbi munkakörbe:

FELADATOK:

· szántóföldi kísérleti gépek működtetése (vetés, aratás, agrotechnikai műveletek)

· vezetési és szállítási munkák végzése

· karbantartás, a meghibásodott gépek javításaiban való részvétel

· a kísérletekkel kapcsolatos előkészítési, kiszerelési, agrotechnikai feladatokban való részvétel

· kapcsolattartás és együttműködés a nemesítési részlegekkel és a külső a partnerekkel

ELVÁRÁSOK:

· középiskolai végzettség

· felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

· precíz, felelősségteljes, igényes munkavégzés

· B kategóriás jogosítvány

· rugalmasság, mobilitás

· szántóföldi munkavégzés, szélsőséges időjárási körülmények tűrése

A KIVÁLASZTÁS SORÁN ELŐNYT JELENT:

mezőgazdasági gépkezelői végzettség, illetve gyakorlat

· T, E kategóriás jogosítvány

· „zöldkönyv”

AMIT KÍNÁLUNK:

· határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszú távú munkalehetőség

· céges mobiltelefon

· próbaidő letelte után cafeteria

· fiatal, lelkes csapat

· utazások, értékes kapcsolatépítés

· tanulási, képzési lehetőségek, különleges műszaki tapasztalatszerzés

A munkavégzés helye: 6775 Kiszombor, Nagyszentmiklósi u. 2.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2022.11.04.

A munkakör betölthetőségének időpontja: a kiválasztást követően azonnal betölthető.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor pályázati anyagát, valamint az adatainak általunk történő kezelését lehetővé tévő hozzájáruló nyilatkozatát (elérhető honlapunkon, az alábbi linken: https://www.gabonakutato.hu/uploads/editors/mezogazdasagi-technikus-atk.pdf az allas@gabonakutato.hu e-mail címre várjuk. A tárgy mezőben kérjük feltüntetni: „Mezőgazdasági technikus”.

A pályázat részeként az alábbiakat kérjük csatolni:

· részletes, fényképes szakmai önéletrajz

· kitöltött adatvédelmi hozzájáruló nyilatkozat.

E-mail címe:

2022.11.27., vasárnap | Virgil