Somogy megyébe területi képviselői állás

Feltölve: 2020. április 03. 18:27

RWA MAGYARORSZÁG KFT. NYITOTT POZÍCIÓI:

Területi képviselő munkakörben az alábbi területre keresünk munkatársat:

Somogy megye

Feladatok:

  • Input anyagok értékesítése , termény felvásárlás , termeltetés
  • Folyamatos tanácsadás és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Új partnerek felkeresése , vevőkör bővítése

Elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat mezőgazdasági input anyagok értékesítésében
  • Jó tárgyalási képesség , magabiztos,sikerorientált, dinamikus egyéniség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Utazási készség (B kategóriás jogosítvány )

Előny:

  • Növényvédelmi szakképesítés
  • Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Céges autó, telefon,laptop
  • Stabil, jól működő csapat

Kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a következő címre küldje e-mail-ben: hr@rwa.hu

E-mail címe:

2020.10.21., szerda | Orsolya