Szerviz vezető

Feltölve: 2022. március 29. 07:35

Navik Alfa Kft Szerviz vezető munkatársat keres.
1095 Budapest, Soroksári út 150.

Az építőgépek és specializált mezőgazdasági gépek értékesítésével, szervizelésével és bérbeadásával foglalkozó Navik Alfa Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet nyújt dolgozóinak. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a Navik cégcsoport olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerviz bejelentések kezelése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Műszaki terméktámogatás
  • Kapcsolattartás a külföldi- és belföldi beszállítókkal, gyártókkal
  • Műszaki továbbképzéseken való részvétel
  • Szervizes oktatások megtartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki irányú felsőfokú, de legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Multitasking, azaz több feladat szimultán kezelése
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Irányítói képesség
  • Célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos, igényes, körültekintő munkavégzés

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az info@navik.hu e-mail címre várjuk.

E-mail címe:

2022.05.20., péntek | Bernát,Felícia