Területi értékesítési képviselő

A FLIEGL ABDA Gépgyártó Kft. piacvezető gyártmányai értékesítésére felvételt hirdet.

Feltölve: 2021. január 12. 15:17

Feladatok:

  • Potenciális piaci lehetőségek, új ügyfelek/megrendelők felkutatása a felelőségi területéhez tartozó régióban (elsősorban Somogy, Tolna, Baranya megye)
  • Viszonteladókkal történő együttműködés
  • A megkötött üzletek lelkiismeretes végigkövetése és bonyolítása a cég szigorú munka folyamatainak betartása mellett
  • Tárgyalások levezetése, árajánlatok készítése, konkurencia vizsgálat, piaci versenytársak követése
  • A meglévő ügyfelekkel folyamatos kapcsolattartás
  • Gyárlátogatásokon, szakmai képzéseken, kiállításokon való részvétel
  • Napi/ heti jelentés a vezetőségnek, minimum havi egy alkalommal személyes megjelenés, beszámoló a vezetőségnek

Elvárások:

  • műszaki affinitás
  • alapfokú német nyelvismeret
  • lelkes, motivált a szakmai fejlődésre éhes, becsületes személyiség
  • jó kommunikációs képesség, értékesítési érzék
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szolgálati személygépkocsi
  • Mobiltelefon
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítmény alapú ösztönző bérezés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye, Somogy megye, Tolna megye

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai magyar és német nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével várjuk a Doniz.Pali@fliegl.hu e-mail címre.

E-mail címe:

2021.04.19., hétfő | Andrea,Ilma