Területi képviselő/ területi értékesítő

A humin- és fulvosavas növénykondicionálók gyártása/forgalmazása területén piacvezető 10 éves Huminisz Kft. országos értékesítői hálózatába munkatársakat keres Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye megyékben.

Feltölve: 2020. október 10. 20:05

Feladatok:

Értékesítés:

  • a társaság által forgalmazott növénykondicionáló és lombtrágya termékcsaládok értékesítése az adott régióban
  • új partnerek látogatása, felkutatása
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, nagykereskedőkkel, integrátorokkal, megbeszélések szervezése
  • vevők utógondozása telefonon és személyesen, közös szántóföldi bejárások

Marketing:

  • a régióban cég meglévő és potenciális vevői részére szakmai előadások szervezése
  • szántóföldi bemutatók, szakmai kiállítások és vásárok látogatása
  • kísérletek- és tesztek beállítása, ellenőrzése, nyomon követése.

Akit keresünk:

  • felsőfokú agrár végzettséggel rendelkezik (általános, növénytermesztési, növényvédelmi, kertészeti, növényorvosi végzettség)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • magas szintű kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
  • jó stressztűrő képesség jellemzi
  • kereskedelmi attitűd
  • megbízható, pontos, következetes
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • jó szervező készség jellemzi

Amit előnynek tartunk:

  • több éves (4-5 év) tapasztalattal rendelkezik mezőgazdasági termelésben és/vagy agrár input kereskedelem területén
  • vezetői tapasztalat (területi vezető esetén)
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • cégautó (területi képviselő)
  • mobiltelefon (területi képviselő)
  • laptop (területi képviselő)
  • változatos, kihívást jelentő feladatok
  • stabil tulajdonosi háttér
  • fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzokat 2020. 10. 15-ig az allas kukac huminisz pont hu email címre kérjük.

E-mail címe:

2020.10.21., szerda | Orsolya