Területi képviselő-területi értékesítő

Feltölve: 2022. augusztus 08. 22:00

Területi képviselő/ területi értékesítő

A humin- és fulvosavas növénykondicionálók gyártása/forgalmazása területén piacvezető 12 éves Huminisz Kft. országos értékesítői hálózatába munkatársakat keres Fejér, Komárom-Esztergom, Győr-Moson-Sopron és Veszprém megyékben.

Feladatok:

Értékesítés:
o a társaság által forgalmazott növénykondicionáló és lombtrágya termékcsaládok értékesítése, szaktanácsadása az adott régióban
o új partnerek látogatása, felkutatása
o kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, nagykereskedőkkel, integrátorokkal, megbeszélések szervezése
o vevők utógondozása telefonon és személyesen, közös szántóföldi bejárások

Marketing:
o a régióban cég meglévő és potenciális vevői részére szakmai előadások szervezése
o szántóföldi bemutatók, szakmai kiállítások és vásárok látogatása
o kísérletek- és tesztek beállítása, ellenőrzése, nyomon követése.

Akit keresünk:

o felsőfokú agrár végzettséggel rendelkezik (általános, növénytermesztési, növényvédelmi, kertészeti, növényorvosi végzettség)
o „B” kategóriás jogosítvány
o magas szintű kommunikációs és kapcsolattartó készséggel rendelkezik
o jó stressztűrő képesség jellemzi
o kereskedelmi attitűd
o megbízható, pontos, következetes
o önálló munkavégzésre való képesség
o jó szervező készség jellemzi

Amit előnynek tartunk:

o több éves (4-5 év) tapasztalattal rendelkezik mezőgazdasági termelésben és/vagy agrár input kereskedelem területén
o vezetői tapasztalat (területi vezető esetén)
o azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

o cégautó (területi képviselő)
o mobiltelefon (területi képviselő)
o laptop (területi képviselő)
o változatos, kihívást jelentő feladatok
o stabil tulajdonosi háttér
o fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzokat 2022.09.09-ig az allas@huminisz.hu email címre kérjük.

E-mail címe:

2022.09.24., szombat | Gellért,Mercédesz