Területi képviselői állás

 A HUMINISZ Kft. 2 fő TERÜLETI KÉPVISELŐT keres

Feltölve: 2018. szeptember 06. 15:08

 A HUMINISZ Kft. a környezetbarát, mégis hatékony és versenyképes, kiváló ár/érték aránnyal rendelkező KONDISOL növénykondicionálók, valamint SOLVITIS lombtrágyák gyártója és forgalmazója.

A dinamikusan fejlődő vállalkozásunk értékesítési csapatának bővítési céljából alkalmazotti munkakörbe

2 fő TERÜLETI KÉPVISELŐT keres

Feladatok:

- cégünk termékeinek és technológiáinak értékesítése gazdálkodók részére, valamint új kapcsolatok létesítése

- személyes kapcsolattartás meglevő termelő és integrátor partnereinkkel

- termékek forgalmazásának koordinálása

- kísérletek, tesztek beállítása, figyelemmel kísérése

- cégünk képviselete szakmai rendezvényeken

Elvárások:

- legalább 3 év értékesítési tapasztalat az agrár-input kereskedelem területén

- agrármérnök / növényorvos végzettség

- eredményorientált hozzáállás

- kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő, problémamegoldó készség

- magabiztos prezentációs képesség

- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes fix és bónusz rendszerű jövedelem

- vállalati autó a munkakör ellátásához

- munkavégzéshez szükséges további technikai eszközök (telefon, lap-top)

- hosszú távú munkalehetőség és szakmai fejlődés

- dinamikusan fejlődő környezet

- fiatalos, motivált csapat

E-mail címe:

2018.11.13., kedd | Szilvia